Відбулося розширене засідання колегії департаменту

28 серпня 2019 року під головуванням директора департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олени Буйневич  відбулось розширене засідання колегії департаменту освіти та науки Одеської міської ради

У роботі колегії взяли участь представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради, керівники закладів загальної середньої, дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси, центрів фінансування та господарської діяльності закладів та установ системи освіти м. Одеси, інклюзивно-ресурсних центрів комунальної власності територіальної громади міста Одеси, КУ «Одеський методичний центр освітніх ініціатив», представники профспілки «Педагоги Одеси».

 

З вітальним словом до учасників колегії звернувся заступник Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Павло Вугельман та нагородив Почесними відзнаками Одеського міського голови освітян міста Одеси  .

 Крім цього на колегії був вручений сертифікат на суму 100 тис. грн для нагородження переможців конкурсу педагогічних ініціатив «#МіКоПІн».    Всього на конкурс було  представлено 88 робіт педагогічних працівників, найкращими були визначені 49 робіт. З результатами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

 Представляючи результати за 2018/2019 навчальний рік, директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич звітувала про роботу зі створення умов для забезпечення доступу до навчання дітей за місцем проживання та надання їм якісних освітніх послуг. Зокрема, йшлося про тенденцію зростання народжуваності та збільшення міграції до міста і, відповідно, зростання кількості вихованців закладів дошкільної освіти та здобувачів освіти.

На засіданні колегії були розглянуті актуальні питання розвитку освітньої галузі про результати роботи закладів освіти у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік, про досягнення навчальної діяльності та виховної роботи в закладах освіти міста Одеси, про основні показники освітньої галузі міста Одеси, про інклюзивну освіту, інноваційну діяльність та міжнародну співпрацю, про організацію харчування в установах освіти м. Одеси, про кадрову політику освітньої галузі міста Одеси, про матеріально-технічну базу галузі «Освіта» міста Одеси тощо.

Тези доповіді “Про підсумки роботи галузі «Освіта» міста Одеси за 2018/2019 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік.

Презентація “Про підсумки роботи галузі «Освіта» міста Одеси за 2018/2019 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік”.

Онлайн трансляція прямого ефіру розширеної колегії департаменту освіти та науки Одеської міської ради в хорошій якості доступне  за посиланням: https://youtu.be/i9wuge3HPrQ

Share this post