Флешмоб до Міжнародного дня захисту дітей

Учні Одеської ЗОШ №71 організували флешмоб щирих посмішок на честь Міжнародного дня захисту дітей 

День захисту дітей – це нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.


З нагоди свята учні Одеської ЗОШ №71 організували флешмоб щирих посмішок.

Світ Інтернету не може ні хвилини обійтись без смайлів – набір знаків. Адже виразити свої почуття, настрій при письмовому спілкуванні дуже важкою Саме тому одного разу з’явився він – веселий, усміхнений Смайлик.

Флешмоб подарував заряд гарного настрою на весь день, і дійсно, від простої посмішки світ стає світлішим, добрішим, щасливішим, а життя прекраснішим. Тож потрібно частіше нагадувати собі та оточуючим простий рецепт щастя – посмішка на обличчі!


Історична довідка:

«Міжнародний день захисту дітей» — святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Свято «День захисту дітей» встановлено в Україні «…На підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей “Україна — дітям” та інших громадських організацій…» відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98.

У цей день влаштовуються різні розважальні заходи для дітей. Серед їхнього числа: конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.

Share this post