Юні одесити – абсолютні чемпіони світу з бальних танців

Юні одесити Матвій Йєнсен та Анісія Гонимович стали абсолютними чемпіонами світу з бальних танців

21 квітня 2022 року у  Блекпулі (Велика Британія) проходив Blackpool Dance Festival — найбільш авторитетний та престижний міжнародний фестиваль зі спортивно-бальних танців зі 100-річною історією. Цьогоріч у фестивалі брали участь більше 130 пар танцюристів із багатьох країн світу, у тому числі й з України. Від Одеси виступали учні Одеської спеціалізованої школи № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області.

Учні 8 класу Одеської СШ № 86 Йєнсен Матвій, майстер спорту України, та Гонимович Анісія, кандидат в майстри спорту України, члени Національної збірної  України зі спортивних бальних танців, стали переможцями Junior Blackpool Dance Festival у категорії до 16 років у програмі «Латиноамериканські танці».  Крім нагород, переможці отримали перехідний іменний кубок, на якому вигравійовані імена переможців фестивалів попередніх років. 

Вітаємо переможців Матвія та Анісію та бажаємо миру, міцного здоров’я, добра і щастя, творчої наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот!

  


***********************
Наразі у м. Одесі функціонують 19 комунальних закладів позашкільної освіти: 3 станції юних техніків, еколого-натуралістичний центр, флотилія юних моряків, центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді, центр хореографії, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс, 11 центрів (палаців/ будинків) дитячої та юнацької творчості. У 2020/2021 навчальному році позашкільну освіту у 2182 гуртках, групах та інших творчих об’єднаннях з різних напрямків на базі закладів позашкільної та загальної середньої освіти міста отримували 38540 дітей та підлітків, що становить 36% від загальної кількості школярів. 71 кращий дитячий творчий колектив закладів освіти міста мають почесні звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив».

Share this post