Форум «Сучасна одеська школа. Партнерство заради майбутнього» відкрив свою роботу

Суворовський район відкрив роботу Відкритого освітнього форуму «Сучасна одеська школа. Партнерство заради майбутнього» 

Аналогічні «мозкові штурми» пройдуть у всіх районах міста.

«У ці дні в Одесі проходить освітній форум. П’ятий, ювілейний. У всіх районах міста обговорюються найактуальніші питання шкіл, дитсадків і позашкільних установ. Також розглядаються пропозиції, які увійдуть до плану роботи департаменту освіти та науки Одеської міської ради на наступний рік. А ті пункти, які вимагають бюджетного фінансування, – до Міської програми розвитку освіти», – розповів Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Також, у рамках роботи форуму, директорка департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич представила звіт по Суворовському району за результатами минулого року.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ 

Матеріали доповіді

Головна мета форуму: обговорення пропозицій щодо змін в освіті, обмін досвідом стосовно їх впровадження з метою формування конкурентоспроможних учнів, здатних вільно та швидко адаптуватися в умовах інформаційного суспільства та європейської інтеграції України.

Основні напрями роботи форуму:

  • Сучасний освітній простір;
  • Якість освіти, кількісні та якісні показники освітньої діяльності. Проблеми та перспективи одеської освіти;
  • Інклюзія в освіті;
  • Організація освітнього процесу в умовах карантину;
  • Шкільна медіація. Конфліктологія. Основні проблеми конфліктів та шляхи їх вирішення.

Аналогічні звіти будуть представлені у всіх районах міста.


Реєстрація на освітній форум проходила з 1 жовтня, всього зареєструвалося 487 осіб. Запрошення на 4 заходи отримали 200 учасників – по 50 у кожному районі. Серед учасників форуму – педагоги, представники системи освіти, наукові співробітники та батьки, які підготували свої пропозиції щодо розвитку системи освіти в Одесі. 

 

 

Share this post