Тиждень цифрової грамотності

Тиждень цифрової грамотності від Мінцифри з 5 до 11 грудня

Цифрові навички стали базою нинішньої реальності. Вони дають змогу швидко отримувати послуги, конкурувати на ринку праці, опановувати актуальні професії за декілька місяців чи покращувати кваліфікацію. 

Містерство цифрової трансформації України разом з проєктом Дія.Цифрова освіта пропонує покращити рівень цифрових навичок на Тижні цифрової грамотності. Мета проєкту — допомогти українцям посилити цифрові навички, щоб потужніше проявляти себе в професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, а також бути в безпеці онлайн. 

Що на вас чекає протягом 7 днів?

✔️довідаєтеся про тренди освіти та віддалену роботу;

✔️розберетеся в основах медіаграмотності та кібергігієни;

✔️набудете навичок створення діджитал-контенту; 

✔️поговорите про цифрову фінансову грамотність та сімейну цифровізацію.

Щоб долучитись до активностей Тижня цифрової освіти, потрібно підписатись на соцмережі проєкту, де будуть опубліковані всі інтерактивні завдання, конкурси та освітні можливості: 

__________________________________

Стратегічний партнер національного проєкту Дія.Цифрова освіта — швейцарсько-українська Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. Партнери тижня цифрової освіти: Програма розвитку ООН за підтримки Швеції, Програма «U-LEAD з Європою» та ВГО Українська бібліотечна асоціація.

Share this post