«Герої живуть у піснях»: Анонс

Юні одесити візьмуть участь у міському конкурсі вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях» 

У березні 2021 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводитиметься щорічний міський конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях».
Конкурс має на меті національно-патріотичне виховання учнівської молоді, вшанування захисників України та борців за її незалежність, увічнення пам’яті про подвиг народу в Другій світовій війні та традиційно проводиться до Дня визволення Одеси від нацистських окупантів у роки Другої світової війни.
До участі у конкурсі запрошуються творчі колективи та окремі виконавці закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Лауреати І, ІІ, ІІІ ступенів та дипломанти конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами департаменту освіти та науки Одеської міської ради, а переможці Конкурсу (лауреати І ступеня) – пам’ятними кубками.
Захід відбудеться у режимі онлайн відповідно до карантинних обмежень, встановлених внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.


Конкурс проводиться на виконання заходів Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-VІІІ.

Наказ департаменту від 22.02.2021 № 46 “Про проведення міського конкурсу вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях».

Share this post