«Герої живуть у піснях»: підсумки конкурсу

В Одесі відбувся конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях»

З нагоди відзначення 77-ї річниці визволення м. Одеси від нацистських окупантів, з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, увічнення пам’яті про подвиг народу в роки Другої світової війни, вшанування захисників України та борців за її незалежність департаментом освіти та науки Одеської міської ради у березні-квітні 2021 року  з урахуванням карантинних обмежень, встановлених внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, у режимі  онлайн проведений міський конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях».             

Учасниками конкурсу стали 100 конкурсантів – творчих колективів та окремих виконавців, учнів/вихованців закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти м. Одеси, які показали якісний рівень підготовки, артистизм, оригінальні костюми, а також продемонстрували майстерне володіння навичками вокального мистецтва та хореографічні здібності.

За оцінками журі звання Лауреатів І ступеня отримали 45 конкурсантів, звання Лауреатів ІІ ступеня32 конкурсант та Лауреатів ІІІ ступеня – 18 конкурсантів.

Конкурс засвідчив, що педагогічні працівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Одеси здійснюють системну роботу  з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, розвитку творчих здібностей вихованців, формування умінь і навичок, спрямованих на вираження патріотичних почуттів засобами вокального та хореографічного мистецтва.

Творчі колективи та окремі виконавці, які отримали звання Лауреатів  І, ІІ, ІІІ ступенів конкурсу будуть нагороджені відповідними дипломами департаменту освіти та науки Одеської міської ради, а Лауреати І ступеня – пам’ятними кубками.

Конкурс проводився у рамках виконання  Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03.02.2021 № 55-VIII.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 06.04.2021 № 91 «Про підсумки проведення міського конкурсу вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях» у 2021 році».

 

«Герої живуть у піснях» (авторська пісня В.Д. Березіної), Вокальний ансамбль «Конфеті» та Зразковий дитячий музичний театр «Єралашка», КПНЗ «Одеський ЦДЮТ “Еврика”

Хореографічна композиція  «Залишається музика…», Олександра Онищенко, солістка Зразкового колективу сучасного танцю «Селена», КПНЗ “Одеський ЦДЮТ “Еврика”

“Мій перший вірш” Ліна Костенко, Анна Бондаренко, Студія театрального мистецтва “АніКа”, КПНЗ Одеський БДЮТ “Тоніка”

«Під містечком -Берестечком», Зразковий хореографічний колектив «Акварельки», ОЗОШ №25, Одеський міський Палац дитячої та юнацької творчості

«Маки червоні», Марків Валерія, 3- А клас, Одеська початкова школа №99

«Дирижёры военные», Віталій Непомнящий, Одеський міський Палац дитячої та юнацької творчості

«Старое кино», Іван Стас та Зразковий художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Біла акація», Одеський міський Палац дитячої та юнацької творчості  

Хореографічна композиція «Майбутні захисники», Зразковий колектив сучасного танцю «Селена», КПНЗ  “Одеський ЦДЮТ Еврика”

«Хочу жити без війни» Сидорова Дарина, Вокальна студія “Романтика”,  КПНЗ «Одеський ЦДЮТ «Дивосвіт» «Люди обіймуться», Катерина Ускова, КПНЗ “Одеський ЦДЮТ “Еврика”

Share this post