«Герої живуть у піснях»: підсумки конкурсу

Визначено переможців міського конкурсу вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях»

Упродовж березня-квітня 2023 року проведений міський конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях»  з метою сприяння національно-патріотичному вихованню учнівської молоді, підтримки і зміцнення бойового духу українських військових на шляху до перемоги, вшануванню та увічненню пам’яті про подвиг українського народу, популяризації кращих музично-пісенних творів про героїчну історію України. Захід проведено з урахуванням встановлених карантинних обмежень в умовах воєнного стану. 

Учасниками Конкурсу стали 79 конкурсантів – творчих колективів та окремих виконавців, учнів/вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Одеси, у тому числі школярів, які постійно або тимчасово проживають і навчаються за межами України. За оцінками журі звання Лауреатів І ступеня отримали 29 конкурсантів, звання лауреатів ІІ ступеня29 конкурсантів та лауреатів ІІІ ступеня21 конкурсант

Творчі колективи та окремі виконавці, які отримали звання лауреатів І, ІІ та ІІІ ступенів Конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Педагогічні працівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Одеси здійснюють системну роботу з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, розвитку творчих здібностей вихованців, формування умінь і навичок, спрямованих на вираження патріотичних почуттів засобами вокального та хореографічного мистецтва. 

Зі списком лауреатів можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 10.04.2023  №45 «Про підсумки проведення міського конкурсу вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях».

Щиро вітаємо переможців та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Для перегляду натисніть на зображення.

«Діти і війна», Вокальна студія «Овація», КЗПО “Одеський МПДЮТ”

«Хочу як раніше», Єлизавета Калініна, КЗПО “Одеський ЦДЮТ “Самосвіт”

«Я – Україна!», Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Віта – Грація» і Діана Казак  (вокал), КЗПО “Одеський МПДЮТ” «Ми чекаємо», Юлія Ліварська  та Альбіна Бабиченко, солістки хореографічного колективу «Мрія», КЗПО “Одеський ЦДЮТ «Промінь»

«Втрачений спокій», Михайло В’юн, КЗПО “Одеський ЦДЮТ «Еврика» «Чому?», Олександра Онищенко, КЗПО “Одеський ПДЮТ «Біла акація»
«Соколята», Василь Салтан, КЗПО “Одеський МПДЮТ” “Чуєш, брате мій…”,  Анна Коваленко, КЗПО “Одеський МПДЮТ”

«За одним столом», Зразковий художній колектив вокальна студія «Консонанс», КЗПО “Одеський МПДЮТ” «Лютий ранок», Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Айседора», КЗПО “Одеський ЦДЮТ «Моряна»

Share this post