Одеські учні відвідали школу в Німеччині

У рамках міжнародного співробітництва

З 06 по 14 жовтня 2023 року делегація у складі 14 учнів у супроводі 2 вчителів німецької мови ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 90 ІМ. О.С. ПУШКІНА ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за запрошенням для участі у міжнародній зустрічі школярів відвідала школу на вулиці Лерхенштрассе у м. Бремен (Німеччина).
Поїздку було організовано з метою культурного та мовного обміну, підвищення міжкультурної компетентності, розвитку ключових компетенцій, ознайомлення учнів з традиціями та культурою Німеччини тощо.
Упродовж тижня діти проживали в німецьких сім’ях та брали участь у різноманітних сумісних проєктах, творчих активностях, поїздках та екскурсіях по містам Бремен, Бремерхафен та Гамбург, які були організовані для одеських школярів та їх нових німецьких друзів школою на вулиці Лерхенштрассе та сенатом м. Бремен.
У рамках проєкту юні одесити мали можливість поспілкуватися з однолітками з Німеччини, поглибити свої знання з німецької мови, з історії, культури та традицій Німеччини.

 

 

 

 

______________________________

Більше інформації щодо міжнародної співпраці закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси можна отримати у розділі “Міжнародне співробітництво”.

Share this post