Ярмарок вакансій в Одесі

Запрошуємо до заходу всіх зацікавлених

Усвідомлений вибір школярами майбутньої професії – запорука їх життєвого успіху.

Так, 25 травня 2023 року о 12:00 в приміщенні Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» (вул. Іцхака Рабіна, 18А) відбудеться  Ярмарок вакансійякий організовує Одеський обласний центр зайнятості.

Мета – налагодження комунікацій на ринку праці, укомплектування робочих місць роботодавців, сприяння молоді у виборі професії.

📌У заході візьмуть участь Донецький та Херсонський обласні центри зайнятості, представники вищих та професійних (професійно-технічних) учбових закладів м. Одеси.

 👍На ярмарку будуть представлені близько 1200 вакансій від 70 провідних роботодавців Одеської області та інших регіонів України.

🤝Усі охочі зможуть особисто поспілкуватись з роботодавцями, отримати консультації з питань зайнятості, отримання мікрогрантів, ознайомитись з умовами навчання в ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» тощо.

До участі у ярмарку запрошуються внутрішньо переміщені особи, які мають бажання працювати або отримати ваучер, який надає право пройти перепідготовку за робітничою професією, підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі бакалавр або магістра, здобутих за іншою спеціальністю, підготовку на наступному рівні освіти, спеціалізацію, підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями) для подальшого навчання на другу освіту.

Внутрішньо переміщені особи, які виявили бажання отримати ваучер, за більш детальною інформацією можуть звернутися за тел. (073) 261 55 15.

Share this post