Інформаційні квести для лідерів учнівського самоврядування міста тривають

Тривають інформаційно-просвітницькі квести для членів районних парламентів старшокласників

Метою роботи парламентів є сприяння розвитку діяльності органів учнівського самоврядування, узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних з життям учнівської молоді та її участю в суспільному житті міста.

20 листопада 2018 року у приміщенні Одеської гімназії №5 було проведено тренінг-знайомство учасників  Парламенту старшокласників  Малиновського району «Я – лідер». Зібрались активні та креативні лідери учнівського самоврядування. Зустріч вийшла дуже цікавою та плідною. Учасникам була запропонована гра «Ми різні – ми рівні», яка допомогла згуртувати колектив, також юні парламентарі розробили «Етичний кодекс лідера» та поділились ідеями для подальшої роботи.

 

 

20 листопада 2018 року  на базі Одеського ліцею №9 пройшов інформаційно-просвітницький квест для лідерів шкільного самоврядування Київського району. Цікавим і невимушеним виявилося знайомство: дитячий сміх, неприхована цікавість і чекання чогось надзвичайного від цієї зустрічі.

Заходи проходили в рамках відзначення Всесвітнього дня дитини.

Бажаємо нашим сьогоднішнім лідерам діяти, домовлятися, шукати компроміси і творити добрі справи на розквіт нашої України!

******************************************************

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 01.11.2018 №338 «Про створення Парламенту старшокласників м. Одеси» 

Share this post