Юні одесити – переможці Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета»

З 09 по 11 квітня 2019 року Одеська СШ № 40 та Еколого-натуралістичний центр «Афаліна» представляли Одеську область на фінальному етапі Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета» у м. Черкаси

Витрати на проїзд учасників були здійснені за рахунок коштів, передбачених міською цільовою програмою розвитку освіти м. Одеси на 2017/2019 роки.

У перший день конкурсу всіх учасників гостинно зустрічала Черкащина – земля Тараса Шевченка та Богдана Хмельницького, а саме комунальний заклад «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми». Після урочистого свята з нагоди відкриття фінального етапу Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета», команди Одеських СШ № 40 та ЕНЦ «Афаліна» презентували роботи закладів за трьома напрямами: «Практична природоохоронна робота», «Просвітницька природоохоронна робота» та «Навчально – виховна робота з охорони природи». Хвилювання переповнювали як дітей, так і дорослих, адже в залі зібралися кращі юні природоохоронці зі всієї України.

Після напруженої роботи для всіх учасників заходу була організована оглядова екскурсія містом. Учасники ознайомитися з Черкасами, історією міста та його колоритом.

Другий конкурсний день видався не менш насиченим та емоційним. Зранку члени одеської команди писали тестові завдання на звання «кращий природоохоронець», а потім взяли участь у моніторингових дослідженнях довкілля. З великим задоволенням учні визначали вміст нітратів в овочах, найкориснішу мінеральну воду, вимірювали вагу свого тіла.

На урочистому закритті «Зеленої естафети» команду Одеської СШ № 40 нагороджено грамотою за I місце, а команду Одеського ЕНЦ «Афаліна» грамотою за ІІ місце у фінальному етапі Всеукраїнського юннатівського природоохоронного руху «Зелена естафета».

Share this post