Інклюзивно-ресурсні центри поступово відновлюють свою роботу

Шановні батьки! 

З 01 червня 2020 року в КУ «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №1», «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №2», «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №3», «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №4», «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №5», «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №6», «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №7», «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 8» Одеської міської ради відновлюється проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.

Звертаємо увагу, що першочергово буде проводитись обстеження дітей, які мають розпочати здобуття дошкільної та початкової освіти у 2020/2021 н.р. та дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують термінового влаштування до сімейних або державних форм утримання.

Комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини буде проводитись за окремим графіком, затвердженим керівником ІРЦ, попередньо узгодженим з батьками або особами, які їх замінюють, з дотриманням усіх протиепідемічних вимог (обов’язковим температурним скринінгом дітей та супроводжуючих осіб при вході до установи, уникненням скупчення осіб у години прийому, дотриманням відстані не менше, ніж 1,5 метра між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень, використанням індивідуальних засобів захисту батьками та працівниками установи).

Увага! Діти, в яких температура тіла вища за 37,2о С та тих, у кого є симптоми гострого респіраторного захворювання, до комплексної оцінки допускатися не будуть.


Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 22.05.2020 №107 “Про вжиття заходів щодо поетапного послаблення протиепідемічних заходів в закладах та установах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси”.

Share this post