Юні одеситки перемогли на міжнародній олімпіаді World Scholar’s Cup

Учениці Одеського НВК “Гімназія №2” представили Україну на міжнародній інтелектуальній олімпіаді World Scholar’s Cup, що відбулася в Єльському університеті (м. Нью-Гейвен, штат Коннектикут, США)

До складу команди Одеського навчально-виховного комплексу «Гімназія № 2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови» Одеської міської ради Одеської області увійшли учениці сьомого та дев’ятого класу, а саме: Поліна Семенова, Валерія Зарицька, Єкатерина Солодовникова.

Змагаючись з командами з 60 країн, команда одеських школярок здобула перемоги в наступних номінаціях:

  • командні дебати – срібна медаль;
  • дебати індивідуальні: Зарицька Валерія – золота медаль, Семенова Поліна – срібна медаль.

 В індивідуальних номінаціях юні одеситки також привезли нагороди:

  • Семенова Поліна – срібло за виконання тесту з історії;
  • Зарицька Валерія – срібло за виконання тесту із спеціальної теми, і по одній золотій медалі Зарицька Валерія і Солодовникова Катерина отримали в номінації «Кращий гравець школи».

Участь одеських учениць у престижній міжнародній інтелектуальній олімпіаді профінансовано за рахунок Міської цільової програми розвитку освіти на 2017-2019 роки.


У 2007 році в Кореї пройшов перший World Scholars Cup: невеликий регіональний турнір, а перший «глобальний» раунд відбувся через кілька тижнів, об’єднавши студентів з Кореї, Сінгапуру та США.

За словами засновника конкурсу Деніела Бердичівського, його головне завдання – не просто перевірити знання школярів, а навчити їх ефективно працювати в команді і мислити нестандартно.

 The World Scholar’s Cup – міжнародна спільнота майбутніх вчених і лідерів, яка сприяє виявленню своїх сильних сторін і навичок. Вона зосереджена на об’єднанні учнів з різних культур, щоб обговорити питання та ідеї, що стосуються сьогодення.

Share this post