Юні одесити – активні учасники міжнародного проекту «Міні-Регенсбург»

Група учнів Одеських НВК “Гімназія №2”, №90 та спеціалізованої школи №35 у супроводі вчителів німецької мови  відвідують місто побратим Регенсбург з метою участі у міжнародному проекті “Міні-Регенсбург”.

З перших днів юні одесити стали активними учасниками міжнародного проекту: заповнили паспорта бюргерів Міні-Регесбурга, зустрілись з мером дитячого містечка, презентували рідне місто для учасників проекту.

Кожен день діти знайомляться з різними професіями: лікаря, модельєра, журналіста, ТВ-редактора, садівника, дизайнера, захисника навколишнього середовища, робітника станції водопостачання та інше.

У вільний час юні одесити  побували на оглядовій екскурсії по Регенсбургу, мандрували Дунаєм з відвідуванням Вальхали – залу слави видатних історичних особистостей Німеччини.

До того ж діти вже відвідали пам’ятки старовинного німецького міста Монхен та побували на стадіоні Альянс Арена футбольного клубу Баварія.

Подорож продовжується.

*****************************************************************

За офіційним зверненням  мера міста-побратима Регенсбург (Федеративна Республіка Німеччина), пані Гертруди Мальц-Шварцфишер  у період з 08 по 16 серпня 2019 року у місті Регенсбург буде реалізований міжнародний проект «Міні-Регенсбург», метою якого  є розвиток комунікаційних навичок у дітей, ознайомлення молоді з функціонуванням соціуму та різними професіями.

До участі у проекті були запрошені одеські школярі віком від 10 до 12 років.

Проект «Міні-Регенсбург» представляє собою імітацію життєдіяльності міста, в якому дітям дозволено робити самостійно майже все те, що в основному роблять дорослі, наприклад, шукають роботу в бюро з працевлаштування, пробують себе у різних професіях, займаються банківською справою та інше.

                            

Share this post