“Срібне слово”: гала-концерт

20 листопада 2018 року пройшов гала-концерт та нагородження переможців міського конкурсу читців, поетів та прозаїків «Срібне слово»

Цьогорічний конкурс присвячений 100-річчю від дня народження видатного українського педагога, вченого, письменника Василя Олександровича Сухомлинського. Він не лише навчав, а «серце  віддавав дітям», виховував у кожному найкращі людські якості: доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до батьків, до людей, до рідної землі і Батьківщини. Саме про це звучали твори у виконання юних поціновувачів художнього слова. Фіналісти прочитали В.О. Сухомлинського, прозу та поезію світових та вітчизняних митців, свої авторські напрацювання.

Дипломи департаменту освіти та науки Одеської міської ради переможці отримали з рук відомих  поетів, письменників, літературознавців Одещини, членів Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України Станіслава Стриженюка, Олега Дряміна, В’ячеслава Слісарчука.

Вісімнадцятий конкурс «Срібне слово» передав творчу естафету дев’ятнадцятому.

На завершення свята прозвучала вокальна композиція «Ми – діти Всесвіту» у виконанні студії сучасної естрадної пісні «Аркадія» під керівництвом Вікторії Черніс.

Share this post