Юні одесити – чемпіони світу з бальних танців!

Юні одесити, Матвій Йенсен та Анісія Гонимович, стали чемпіонами світу з бальних танців

11 грудня 2021 року в Неаполі (Італійська Республіка) відбувся Чемпіонат світу з бальних танців, в якому брали участь 28 пар танцюристів із багатьох країн світу, у тому числі й з м. Одеси, а саме: учні  Одеської спеціалізованої школи № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області.

Учні 8 класу Одеської  СШ № 86 Йенсен Матвій, майстер спорту України, та Гонимович Анісія, кандидат в майстри спорту України, члени Національної збірної України із спортивних бальних танців, стали переможцями Чемпіонату світу з програми «Латиноамериканських танців».

Вітаємо переможців Матвія та Анісію – чемпіонів світу з бальних танців та бажаємо  міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот!

 

*****

Наразі у м. Одесі функціонують 19 комунальних закладів позашкільної освіти (минулого року – 16): 3 станції юних техніків, еколого-натуралістичний центр, флотилія юних моряків, центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді, центр хореографії, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс, 11 центрів (палаців/ будинків) дитячої та юнацької творчості.

У 2020/2021 навчальному році позашкільну освіту у 2182 гуртках, групах та інших творчих об’єднаннях з різних напрямків на базі закладів позашкільної та загальної середньої освіти міста отримували 38540 дітей та підлітків, що становить 36% від загальної кількості школярів.

71 кращий дитячий творчий колектив закладів освіти міста мають почесні звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив».

Share this post