Юні одесити долучилися до спортивного свята

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

3 вересня 2022 року, з нагоди святкування Дня  міста, на базі Одеської загальноосвітньої школи № 80 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області (вул. Ільфа і Петрова, 13/1) відбулися спортивні змагання. Захід організовано  спільно із громадською організацією “Спортивний клуб поліції “Патріот” з метою пропаганди національно-патріотичного виховання та здорового способу життя.

Почесним гостем змагань була людина, яка носить звання “Заслужений тренер України з боротьби самбо”, “Кращий тренер України”, “Почесний динамовець”, “Майстер спорту міжнародного класу серед майстрів-ветеранів”,  п’ятикратний чемпіон України із самбо серед майстрів-ветеранів, тренер фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” і просто “народний богатир”  –  Микола Пасічник. Перед змаганнями він продемонстрував присутнім свої вміння: гнув драбину, ставав на скло і обпалював себе вогнем під захоплені вигуки юних глядачів.

Натхненні побаченою майстерністю, учні 5-х класів  пограли у футбол і дартс, позмагалися у перетягуванні канату. Перемогла дружба!

До розваг долучилися і батьки. 

Учні отримали призи, грамоти і подяки від поліції та море незабутніх вражень.

 

 

  

********************

Юні одесити відзначили День міста. Фото. Відео

Share this post