Юні одесити відзначили День міста. Фото. Відео

З нагоди святкування Дня міста Одеси  у закладах освіти пройшли тематичні заходи 

Сьогодні, 02 вересня 2022 року, одесити відзначають 228-му річницю від дня заснування рідного міста.

З нагоди святкування річниці заснування Одеси у закладах освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси в онлайн та офлайн форматах були проведені виховні години «Достатньо один раз побачити Одесу, щоб закохатись у неї на все життя», «Одеса – перлина у моря», «Одеса – моє рідне місто», «Одеса – це Україна!»,  «Одеса – наше місто, рідний серцю дім!», історичні дайджести «Люби і знай свій рідний край», класні години, презентації  «Одеса – моє рідне місто»,  години спілкування «Онлайн-прогулянки історичними пам’ятками Одеси», вікторини «Історія символіки Одеси», віртуальні екскурсії вулицями рідного міста  «Перлина Чорного моря», арт-моб «Кольорами щастя малюю рідне місто», круглі столи  «З Днем народження, Одесо!», конкурси малюнків та фото «З любов’ю до рідної Одеси»,  оформлені виставки в шкільних  бібліотеках.

 

Дані заходи сприяли формуванню у підростаючого покоління почуття поваги до України та українського народу; пізнавального інтересу до історії, традицій, звичаїв та культурної спадщини як України так і рідного міста; розширенню знань школярів про Одесу як культурний осередок української держави;  вихованню почуття глибокої шани та любові до рідного міста та держави. Під час  заходів здобувачі освіти вирушали у захоплюючі віртуальні подорожі різними куточками Одеси, під час яких дізнавалися цікаві факти з історії міста, знайомилися з історичними пам’ятками, культурою, архітектурою. На честь міста учні складали акровірші, писали есе, малювали чудові краєвиди, вітальні листівки «Тобі, Одесо, наші вітання!», організували фото-виставки «Я та моя Одеса», слухали пісні про Одесу.

 

 

  • У рамках відзначення Дня міста пройшов флешмоб відеопривітань «Одесо, вітаємо!». До заходу можна було долучитися у соціальній мережі Фейбук із хештегом #ОдесоВітаємо, #ОсвітаОдеса

 

У закладах дошкільної освіти протягом дня проведено бесіди «Одеса – моє рідне місто», «Одеса – улюблене місто», «Подорож Одесою», «Видатні люди Одеси»; організовано дидактичні вправи «Знайди місто»; ігри-подорожі «Видатними місцями Одеси», «Подорож Одесою»; заняття з художньо-продуктивної діяльності (малювання) «Маяк у морі зустрічає кораблі», розваги «Одеса – перлина біля моря», «Одесо, вітаємо!». Тематика дня  була  спрямована  на  ознайомлення  дітей  з рідним  містом,   історичним  минулим  Одеси,  визначними  місцями та відомими  постатями, особливостями  народних звичаїв,  обрядів  міста.

 

 

В Одесі до Дня міста відкрили виставку дитячого малюнка «Разом до Перемоги». Виставку розміщено у Центрі інформаційної оборони Одеси (вул. Пушкінська, 32).

Всі роботи буде передано захисникам України. Відео.

В цей нелегкий для нашої країни час ми віримо в Перемогу та впевнені, що наша красуня-Одеса буде і надалі розквітати!

Найшвидшої нам ПЕРЕМОГИ!

 

 

 

 

 

Більше інформації щодо проведеної роботи на вебсайтах закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

Share this post