Юні одесити відпочивають на березі Чорного моря

Одеські школярі  направлені на VІ зміну до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку.

03 серпня 2021 року 85 дітей пільгових категорій – учні закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси, у тому числі вихованці Комунальної установи «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Одеської міської ради Одеської області», Департаментом освіти та науки Одеської міської ради направлені на VІ зміну до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Рассвет» ТОВ «Курортне об’єднання «Перлина Чорномор’я» (смт Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область).

На дітей чекають пізнавальні тематичні заходи та розважальні програми, захоплюючі конкурси та інтелектуальні вікторини, шоу-вечори, спортивні змагання та інші заходи. Діти з величезним задоволенням братимуть участь у заходах, демонструючи свої таланти і вміння.

У позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Рассвет» протягом   3-ої зміни, з 13 червня по 02 серпня 2021 року, було оздоровлено 84 дитини пільгових категорій – учнів закладів освіти міста, у тому числі вихованці інтернатної групи Одеського ліцею «Олімпієць», які знаходяться на повному державному забезпеченні.

Протягом літа 2021 року (з 01 червня по 23 серпня) на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Рассвет» за рахунок бюджету Одеської міської територіальної громади будуть оздоровлені 337 дітей пільгових категорій.

 

Share this post