Проєкт ЮНІСЕФ: комп’ютерна техніка для садочків

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У рамках реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» за підтримки Міністерства освіти і науки України заклади дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси отримали 44 ноутбуки Hewlett-Packard (HP). До набору з ноутбуком входить  сумка для ноутбука, навушники, комп’ютерна миша. Список ЗДО додається.
Разом з тим, відповідно до меморандуму про співпрацю у сфері інновацій та цифровізації між Міністерством цифрової трансформації України та компанією Cisco в заклади загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси передано 8 маршрутизаторів з точками доступу Wi-Fi. Список ЗЗСО додається.

Розподіл  ноутбуків та маршрутизаторів з точками доступу Wi-Fi по районам міста:

  • Приморський  район  – Hewlett-Packard – 9, маршрутизаторів з точками доступу Wi-Fi – 3;
  • Київський район – Hewlett-Packard – 11, маршрутизаторів з точками доступу Wi-Fi – 2;
  • Хаджибейський  район – Hewlett-Packard – 12, маршрутизаторів з точками доступу Wi-Fi – 2;
  • Пересипський район –  Hewlett-Packard – 12, маршрутизаторів з точками доступу Wi-Fi – 1.

 

Ми вдячні ЮНІСЕФ та Cisco за широкий спектр допомоги освітнім закладам, спрямованої на те, щоб діти змогли надолужити освітні можливості, втрачені через війну.

_________________________

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» створений для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни. Його реалізує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників дошкільної освіти» у межах програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) «Спільно» та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України й Українського інституту розвитку освіти.

Ноутбуки від Google та ЮНЕСКО – освітянам Одеси

Share this post