Юні одесити відзначили День міста

З нагоди святкування Дня міста Одеси  у закладах освіти пройшли тематичні заходи 

До Дня народження міста Одеси в Одеському навчально-виховному комплексі №13 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” Одеської міської ради Одеської області проведено єдину виховну годину, на якій учні слухали про історії рідного краю, читали вірші, співали пісні про Одесу, складали її вірші, малювали чудові краєвиди.

А напередодні відвідали багато екскурсій по рідному місту, завітали до Одеських катакомб, побували за лаштунками Одеської опери, пропливли акваторією Одеського заливу та відвідали легендарний Одеський маяк. 

 В Одеській ЗОШ №48  з нагоди свята було проведено ряд заходів на тему «Одеса – моє рідне місто», які направлені на формування у підростаючого покоління почуття поваги до  рідного міста та українського народу; розширення знань школярів про рідне місто як культурний осередок української держави, пізнавального інтересу до історії рідного міста, до його традицій та звичаїв, а також до культурної спадщини; виховання почуття глибокої шани та любові до рідного міста та знання його символів. 

До Дня знань педагогічні працівники провели єдиний тематичний урок «Історія Одеси: минуле та сьогодення». Світлини учнів Одеської ЗОШ №20 та Одеської ПШ №64.

Про історію Одеського залізничного вокзалу дізнались учні Одеської початкової школи №54 Одеської міської ради.

На справжній одеський дворик перетворилась Одеська загальноосвітня школа № 8 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

До Дня народження міста учні Одеської початкової школи №99 Одеської міської ради влаштували танцювальний флешмоб.

Шкільні бібліотекарки склали рекомендований список літератури на тему про Одесу, організували тематичні книжкові виставки для відвідувачів бібліотеки.  Світлини учнів Одеської гімназії №4; Одеської СШ №69.

Відзначили День міста і вихованці Одеських закладах дошкільної освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси: протягом дня проведені бесіди за темами «Одеса – моє рідне місто», «Одеса – улюблене місто», «Подорож Одесою», «Видатні люди Одеси»; організовано дидактичну вправу «Знайди місто»; ігри-подорожі «Видатними місцями Одеси», «Подорож Одесою»; заняття з художньо-продуктивної діяльності (малювання) «Маяк у морі зустрічає кораблі», розваги «Одеса – перлина біля моря», «Одесо, вітаємо!».

Великою фото-виставкою “Я та моя Одеса” завершився краєзнавчий проєкт «Вивчаємо рідне місто».

Усі проведені заходи сприяли не тільки поглибленню краєзнавчих знань, а й підвищенню рівня патріотичних відчуттів, любові до малої Батьківщини.


Більше інформації на вебсайтах закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

 

Share this post