Юні одесити взяли участь у ХХІ Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує


Учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси взяли участь у міському етапі ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості (далі – Конкурс). Конкурс проходив відповідно до Положення під гаслом «Заради честі, миру і майбутнього України» у номінаціях «Література» та«Історія України та державотворення». Захід відбувся з урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Мета Конкурсу – підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій, виховання в молодого покоління поваги до мови та традицій свого народу, підвищення рівня культури в Україні.

У Конкурсі взяли участь 35 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста. Усі роботи  проникнуті патріотизмом, гордістю за героїчне минуле та сьогодення України. Журі у номінації «Історія України та державотворення» відзначило логічний виклад матеріалу, дослідницький характер робіт та уміння учасників працювати з історичними джерелами. У номінації «Література» члени журі закцентували увагу на майстерності учасників у застосуванні художніх прийомів, досконалості мови, образному мисленні.

На підставі рішення журі міського етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості нагороджено дипломами переможців:

І ступеня

у номінації  «Історія України та державотворення»

у номінації «Література»

ІІ ступеня

у номінації  «Історія України та державотворення»

у номінації «Література»

ІІІ ступеня

у номінації «Історія України та державотворення»

у номінації «Література»

Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у наступних етапах конкурсу. Висловлюємо слова щирої подяки усім учасникам, їх керівникам та батькам.

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 17.01.2022 №21 “Про підсумки проведення міського етапу ХХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості”.

Share this post