Переможці Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

 Вихованці Палацу брали участь у Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

З 30 березня по 03 квітня 2023 року у м. Мукачево пройшов Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед юнаків, юніорів та команд закладів позашкільної освіти, у якому взяли участь близько 700 учасників зі всієї України. Змагання проходили на середніх, довгих та скорочених дистанціях і стали першим відбірковим етапом до участі у Юнацькому Чемпіонаті Європи.

Одеську область представляли вихованці гуртка «Спортивне орієнтування» КЗПО «Одеського ПДЮТ «Біла акація» (керівник Георгій Герт ). Уперше з 2000 року команда м. Одеса взяла участь у змаганнях команд закладів позашкільної освіти. Перед Чемпіонатом України гуртківці пройшли підготовку на навчально-тренувальних зборах у м. Трускавець. Не дивлячись на сурові погодні умови всі успішно впорались із завданнями та гідно підготувались до змагань. Сприяли цьому командний дух та гарні умови відпочинку. Гуртківці показали гарні результати та, не зважаючи на те, що команда була не у повному складі, зайняли 6 місце серед 19 команд зі всієї України!

За підсумками змагань наші спортсмени посіли:

І місце (на всіх трьох дистанціях) –  Володимир Горашко – у групі Ч16 (чоловіки 2007-2008 р.н.) ;

І місце (на середніх та довгих дистанціях) –  Фаддей Матін – у групі Ч18 (чоловіки 2005-2006 р.н.) .

Одночасно пройшли також особисті змагання Чемпіонату України серед юнаків та юніорів (відбіркові змагання до Юнацького Чемпіонату Європи). За їх підсумком наші спортсмени посіли: 

у змаганні на середній дистанції

ІІ місце Фаддей Матін – у групі Ч18 (чоловіки 2005-2006 р.н.);

ІІІ місцеВолодимир Горашко – у групі Ч16 (чоловіки 2007-2008 р.н.).

у змаганні на довгій дистанції

ІІІ місцеВолодимир Горашко  – у групі Ч16 (чоловіки 2007-2008 р.н.).

За результатами першого етапу відбору хлопці мають усі шанси потрапити до збірної команди України та взяти участь у Чемпіонаті Європи. Наступний етап відбору до Чемпіонату Європи відбудеться на початку травня цього року в м. Чернівці.

Побажаємо нашим спортсменам успіху та нових перемог!   

Share this post