«Створюй коло безпеки»: карткова навчальна гра. Фото

Члени Парламенту старшокласників м. Одеси взяли участь у картковій грі «Створюй коло безпеки»

04 жовтня 2022 року для членів Парламенту старшокласників м. Одеси інспекторами управління патрульної поліції в Одеській області проведена карткова навчальна гра «Створюй коло безпеки», яка формує логічне мислення, а також систему уявлень щодо явищ насильства, булінгу, форм та методів їх попередження і подолання.

Мета заходу – підвищення рівня обізнаності дітей та учнівської молоді щодо вчинення домашнього насильства, булінгу та жорстокого поводження в підлітковому середовищі.

Настільна карткова ігрова методика «Коло безпеки» розроблена за підтримки UNICEF Ukraine і містить у собі п’ять кіл, а саме: «Загальні поняття про насильство», «Дитина і булінг», «Дитина і насильство в мережі – Інтернет», «Дитина і домашнє насильство», «Дитина і незнайомці».

У формі дружньої бесіди та гри учасники заходу поспілкувались про явища насильства, форми та методи його попередження та подолання, види, причини й різноманітні наслідки насильства,  ознайомилися з юридичними мірами відповідальності, особливостей звернення по допомогу у разі ризику ситуації насильства або безпосереднього випадку, а також  розглянули можливості припинення та запобігання цього злочину. Патрульні закликали дітей у жодному разі не приховувати факти насилля і при будь-яких його проявах звертатися  до правоохоронних органів.

Наприкінці  зустрічі поліцейські пообіцяли якнайчастіше проводити зустрічі в такому цікавому форматі.

 

 

 

___________________________

Парламент старшокласників м. Одеси – учасники гри «Створюй коло безпеки» 

Share this post