Юний одесит став переможцем вокального телешоу “Співають всі”

16-річний одесит Муаяд Абдельрахім став переможцем українського вокального шоу “Співають всі” 

Вихованець Комунального закладу позашкільної освіти «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Дивосвіт» Муаяд Абдельрахім здобув перемогу у вокальному шоу «Співають всі» на телеканалі «Україна» і став володарем головного призу.

Муаяд Абдельрахім займається вокалом у Зразковому художньому колективі студії естрадної пісні «Астра» Одеського центру дитячої та юнацької творчості  «Дивосвіт» (педагог – Воєдило Анастасія). Юний виконавець – багаторазовий переможець Всеукраїнських фестивалів-конкурсів, учасник телепроєкту «Голос Діти», фестивалю «Чорноморські ігри 2021».

************************************************

У м. Одесі функціонують 19 закладів позашкільної освіти, в яких кожна дитина може знайти заняття за інтересами, розвивати свої творчі здібності: 3 станції юних техніків, еколого-натуралістичний центр, флотилія юних моряків, центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді, центр хореографічного мистецтва, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс та 11 центрів (будинків) дитячої та юнацької творчості, на базі яких працюють гуртки, групи та інші творчі об’єднання з художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого, еколого-натуралістичного, науково-технічного, фізкультурно-спортивного, військово-патріотичного напрямів. Кращі дитячі творчі колективи закладів позашкільної освіти міста беруть активну участь у культурно-мистецькому житті міста та стають переможцями та призерами у фестивалях і конкурсах міського, регіонального, всеукраїнського та міжнародних рівнів.

 

Share this post