Семінар для школярів «Знайомство з професіями в IT»

На території Комп’ютерної школи Hillel відбувся семінар «Знайомство з професіями в IT» для школярів 9-11 класів, батьків та педагогів

Мета заходу познайомити школярів з професіями в IT, розповісти про специфіку галузі, особливості застосування знань в Україні, про досвід і важливих навичках, необхідних успішному IT-фахівця.
Що було на заході:
Тема 1: Сучасна IT галузь України.
Спікер: Вадим Друмов, співзасновник і директор Комп’ютерної школи Hillel. Школярі дізнались про особливості і різноманітності професій в IT, затребуваності фахівців, які знання потрібні і яких співробітників шукають IT компанії, як потрапити в IT і скільки заробляють фахівці цієї галузі.

Тема 2: Front End і особливості роботи Front End розробника.
Спікер: Костянтин Кулаксиз, Frontend Developer в DataArt.
Школярі дізнались про спеціальність Front-end, та що входить до посадових обов’язків сучасного Front-end розробника.

Тема 3: Тестування проектів і особливості роботи тестувальника.
Спікер: Олександр Голубішко, QA Engineer в ABSoft.
Школярі дізнались про завдання та етапи роботи тестувальника, якими навичками, знаннями та якостями володіє та що ж конкретно робить тестувальник.

Тема 4: Що таке «Машинне навчання» і як програми допомагають приймати важливі рішення.
Спікер: Андрій Латиш, інженер по машинному навчанню та аналізу даних в The Product Engine.
Школярі дізнались про те, які завдання вирішує машинне навчання і як машини обробляють дані. Чим машинне навчання відрізняється від штучного інтелекту і яке застосування машинного навчання з’являються у реальному житті.


Громадська організація «Майбутнє поруч» проводить профорієнтаційне тестування для учнівської молоді у закладах освіти та організовує профорієнтаційні заходи для школярів та їх батьків.

Наступні заходи відбудуться вже в березні. Попередня реєстрація за посиланням: https://event.futurenear.org.

Share this post