Юний одесит врятував життя людині!

15-річний школяр з Одеської ЗОШ №65 врятував чоловіка від утоплення 

Никита Пономаренко приїхав відпочивати в район Бурлачої Балки, що в Одеському районі. Прийшовши на пляж, у воді, він помітив непритомного чоловіка. Підліток кинувся у воду і витяг людину на берег та покликав допомогу. Медики, які прибули на виклик встановили, що у постраждалого напад важкої хвороби і якби не своєчасна допомога він міг загинути.

За умілі дії Никита був нагороджений грамотою та цінним подарунком від Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області, а також  вручений сертифікат на одноразову грошову допомогу у розмірі 5 тис. грн.

За поданням Головного управління ДСНС України в Одеській області Никита Пономаренко стане одним із кандидатів всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року», адже його благородним вчинком повинні пишатися громадяни і брати з нього приклад однолітки. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС України в Одеській області.


Нагадаємо, що у жовтні 2019 року вихованка Одеського міського центру військово-патріотичного виховання «Пост №1», учениця Одеської ЗОШ № 46, Царан Тетяна, застосовуючи знання, отримані на заняттях з першої долікарської допомоги, врятувала життя своїй матері під час серцевого нападу.

Лікарі швидкої допомоги, які прибули на виклик, відзначили підготовку та правильність дій школярки.

Тетяна була нагороджена Подякою департаменту освіти та науки Одеської міської ради 25 жовтня 2019 року.

Share this post