Калейдоскоп новорічних заходів у закладах освіти Одеси

Нескінченний хоровод дитячих театральних вистав, новорічних програм, виступів творчих колективів – це справжній подарунок для дітей та їх батьків.

У закладах освіти м. Одеси пройшли розважальні програми, веселі новорічні ранки, концерти, дискотеки, виставки-ярмарки власноруч виготовлених сувенірів, листівок, ялинкових прикрас, конкурси, майстер-класи з виготовлення новорічних іграшок, святкові концертні програми. У закладах освіти учнями та педагогами були оформлені яскраві та святкові новорічні інсталяції.

Так, у Київському районі вихованці Зразкового хореографічного колективу «Діти планети» влаштували новорічне свято для вихованців інтернатів м. Подільск та м. Ананьєва, а також для дітей Центру соціальної психологічної реабілітації м.Одеси. Юні одесити віком від 3 до 12 років у концертній залі санаторію-профілакторію “Біла акація” змогли подивитися казкове новорічне свято під назвою “Новорічний сюрприз”, яке для них підготували Зразковий хореографічний колектив “Сувенір”, вокальні колективи “Лайм” та “Феєрія звуку”. Насамкінець концерту юні таланти закружляли глядачів-ровесників у веселому святковому танку.

В останній передноворічний тиждень в освітніх закладах Київського району пройшли Новорічні ранки, на які чекали юні одесити із великим задоволенням.

Діти отримували яскраві емоції та солодкі подарунки, а старшокласники брали участь у дискотеці.

У Малиновському районі вихованці дитячого театру «Карусель» Одеського будинку творчості «Домінанта» представили театральну виставу «Зимовий сон»; концертно-розважальну програму для дітей пільгового контингенту та дітей мешканців мікрорайону провели колективи Одеського центру творчості «Промінь». Кращі колективи й окремі виконавці центру «Промінь» виступили із святковою програмою «Радуйся, земле!» перед вихованцями притулку «Світанок».

За участю вихованців дитячих центрів «Самоцвіт» та «Дивосвіт» Приморського району  пройшов благодійний концерт для дітей пільгових категорій району.

Запам’яталися юним одеситам майстерні Діда Мороза, які працювали у Приморському районі.

Особливо пам’ятними ці новорічні свята стали для бійців АТО, які знаходяться на лікуванні в Одеському військовому шпиталі. Поранені бійці раділи смаколикам, а більш за все оберегам, які для них зробили власноруч учні Одеської школи №118.

Творчі колективи Одеського центру творчості «Дивосвіт» та школи №26 привітали з новорічними святами благодійним концертом та невеличкими подарунками маленьких пацієнтів Одеського реабілітаційного центру ім. Б. Літвака.

Творчі колективи центру творчості «Моряна» взяли участь у святковому новорічному концерті для дітей пільгової категорії, які навчаються у закладах освіти Приморського району. Захід пройшов в Одеському академічному руському драматичному театрі.

Заклади освіти Малиновського та Приморського районів взяли участь у Всеукраїнській благодійній акції «Збери подарунок сироті». Подарунки були передані дітям-сиротам м. Одеси.

Традиційно на початку зими в Одеських дошкільних навчальних закладах Суворовського району пройшов конкурс новорічної іграшки серед батьків та вихованців закладів.

Діти разом з вихователями та батьками виготовляли ялинкові іграшки, створювали казкові новорічні композиції, розповідали про свої новорічні бажання в творчих роботах «Наші зимові мрії», водили хороводи, співали новорічні пісні, розповідали вірші та нашіптували на вухо Дідусеві Морозу свої потаємні бажання. Дід Мороз і Снігуронька кожному хлопчику й дівчинці дав подарунок.

Творчі колективи Одеських будинків дитячої та юнацької творчості «Тоніка» та «Зоресвіт» підготували новорічні концертно-розважальні програми для дітей пільгових категорій Суворовського району.

Учні Одеської школи №92 подарували свято вихованцям дитячого будинку «Сонечко», мешканцям Одеського геріатричного будинку-інтернату та воїнам, які проходять лікування у військовому шпиталі. Школярі підготували пісенні, танцювальні номери, подарували солодощі.

А учнів 6-7 класів Одеського НВК №49 під час новорічного свята вітали не тільки український Дід Мороз зіСнігуронькою (які прийшли, до речі, на ходулях), а й Діди Морози з Чехії, Польщі, Туреччини. Учні взяли участь у конкурсах та розвагах, влаштованих Дідами Морозами.

Лялькову виставу «Новорічна казка» показали в Одеському еколого-натуралістичному центрі «Афаліна». Керівники гуртків та їх вихованці підготували свято для вихованців гуртків дошкільного віку та молодшого шкільного віку. У програмі свята була зустріч з Дідом Морозом та Снігуронькою, проводились конкурси, веселі естафети. Для вихованців гуртків молодшого шкільного віку була проведена квест-гра «В пошуках новорічних подарунків».

Активну участь у проведенні новорічних заходів взяли лідери учнівського самоврядування закладів освіти району.

У закладах освіти міста тривають святкові новорічні та різдвяні заходи.

Учні пільгових категорій відвідують новорічні дитячі вистави «Мюзикл-фантазія «Солодка казка» та вистави «Пригоди Бембі», «Вінні-шоу», «Попелюшка».

Share this post