Клас безпеки відкрито в Одеському ліцеї №92

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

21 березня 2023 року в ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №92 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ було відкрито  клас безпекиЗахід відбувся у межах реалізації Всеукраїнського проєкту  Міністерства освіти і науки  України відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до плану основних заходів цивільного захисту на 2022 рік».

Кабінет надасть можливість  підготувати дітей з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, правил безпечної поведінки у побуті, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навички самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій. Учителі знайомитимуть учнів із важливими навичками психологічного розвантаження.

Клас безпеки оснащений усіма необхідними матеріалами, облаштований за принципом зональності, має локації: пожежна безпека, мінна безпека, безпека дорожнього руху, надання  домедичної допомоги та ігрова. Для дітей інформація  подаватиметься у формі гри за допомогою іграшкових атрибутів.

У цій кімнаті малеча  матиме  можливість відпрацьовувати свої навички в різних ситуаціях, що дозволить їм стати більш впевненими та обізнаними щодо збереження свого життя та здоров’я, уникати травм та нещасних випадків у майбутньому. Ці набуті знання допоможуть дітям уже заздалегідь визначитися із вибором професій, які рятують життя.

У перший день роботи класу відбувся урок безпеки, на якому головний інспектор РУ ГУ ДСНС України в Одеській області  Олена Єрмакова, інспектор СЮП ВП ОРУП №1 ГУНП в Одеській області старший лейтенант поліції Діана Бекерова навчали дітей правилам безпеки та способам надання домедичної допомоги, розповіли про пожежну безпеку, вибухонебезпечні предмети та дії у разі сигналу «Повітряної тривоги». Урок був цікавим, корисним та пізнавальним. Діти отримали не лише корисні знання та навички, а й позитивні емоції.

Наразі такі класи мають дуже важливе значення, адже обізнаність  з безпеки підростаючого покоління – запорука успішного та безпечного майбутнього України.

  

 

 

   

_________________________________

Клас безпеки в Одеському ліцеї №40. Фото

Клас безпеки в Одеському ліцеї №12. Фото

Відкрито клас безпеки в Одеському ліцеї №28. Фото

Share this post