Всеукраїнський літературний конкурс «Ми за безпечне майбутнє»: підсумки

Підведено підсумки Всеукраїнського літературного конкурсу

Пройшов міський етап Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми за безпечне майбутнє», в якому взяли участь переможці відбіркових етапів, що проводилися в районах міста. Мета заходу — вивчення та популяризації правил пожежної і техногенної безпеки, формування в учнів навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища, виховання культури безпеки життєдіяльності.

Змагалися учні трьох вікових категорій (6-10 років, 11-14 років, 15-18 років) у двох номінаціях відповідно до умов проведення Конкурсу – художній твір (оповідання, повість, казка, нарис) та поетичний твір (вірш, поема). На розгляд журі були представлені роботи всіх зазначених жанрів. Оцінювались змістовність, грамотність, оригінальність, відповідність тематиці, а саме: запобігання пожежам від необережного поводження з вогнем, пожежі в побуті та на виробництві, захист дітей від пожеж та інших надзвичайних ситуацій, історія пожежництва рідного регіону.

На підставі рішення журі міського етапу Всеукраїнського конкурсу визначені переможці, які будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

За результатами конкурсу до 1 лютого 2023 року буде створена електронна збірка «Безпечне майбутнє – очима дітей».

Вітаємо учасників конкурсу, дякуємо всім, хто долучився до його організації та проведення. 

Сподіваємося, що думки та побажання дітей, висловлені у творах, здійсняться, і вогонь буде для нас лише корисним.

********************************************

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 15.12.2022  №306 «Про підсумки проведення міського етапу Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми за безпечне майбутнє».

Share this post