Класи безпеки в Одеських гімназії №33 та ПШ №313

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

В ОДЕСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №33 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та в ОДЕСЬКІЙ ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ №313 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки.

Заходи відбулися у межах реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

У кабінетах обладнані зони домедичної допомоги, психологічного розвантаження та ігрова зона для дітей молодшого віку.

Перший урок з учнями Одеської гімназії №33 провели провідний інспектор ВЗНС по Київському району ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області майор служби цивільного захисту Олександр Залецький та капітан поліції, інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції ОРУП номер 1 ГУНП в Одеській області Крістіна Берчіс.

Пізнавальні заняття з учнями Одеської ПШ №313 провели досвідчені фахівці. Головний інспектор ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області  Олена Єрмакова закріпила знання з правил пожежної та мінної безпеки. Шкільний офіцер поліції Олексій Сергієнко практично відпрацював з учнями правила дорожнього руху, кожна дитина змогла побувати в ролі регулювальника. Представник медичної служби Андрій Марчук ознайомив дітей з правилами надання першої домедичної допомоги.

Створення та фунціонування у закладах освіти класів безпеки сприятиме формуванню в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту та вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

Клас безпеки в Одеській гімназії №33

 

 

Клас безпеки в Одеській ПШ №313

 

 

******************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post