Школа резерву продовжує свою роботу: безпека в Інтернеті

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

10 лютого 2022 року у рамках відзначення Міжнародного дня безпечного Інтернету «Разом до найкращого Інтернету» відбувся онлайн-семінар для  слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти м. Одеси.

Організатори семінару: Департамент освіти та науки Одеської міської ради та Державний університет інтелектуальних технологій і зв`язку.

Слухачів Школи резерву привітала координатор Школи, заступник начальника відділу інформаційно-інноваційних технологій Департаменту Ірина Язвінська та декан факультету інформаційних технологій і кібербезпеки Державного універститету інтелектуальних технологій і зв`язку Євген Васіліу.

З питанням “Цифровий слід в Інтернеті” перед слухачами виступив старший викладач кафедри “Комп’ютерна інженерія та інформаційні системи” ДУІТЗ Роман Царьов (для перегляду презентації перейдіть за посиланням). Увагу учасників доповідач звернув на те, що цифровий слід – це унікальне поєднання характеристик пристрою, яке користувач використовує для входу в мережу, а також будь-яка інформація, яку користувач публікував у мережі, окремо зазначив про сферу застосування цифрового сліду та вплив на людину.

 

 

Розкриваючи питання “Захист дітей у онлайн-середовищі”, Роман Царьов звернув увагу учасників семінару як на позитивні сторони використання Інтернету, так і на небезпеку, алгоритм захисту дітей від негативного впливу Інтернету, правила поведінки в Інтернеті (для перегляду презентації перейдіть за посиланням).

 

Старший викладач кафедри кібезбезпеки та технічного захисту інформації ДУІТЗ Євген Севастєєв розповів у своєму виступі “Безпека електронного документообігу” про те, чим є електронні документи, їх форму, електронний підпис, способи захисту електронних документів, переваги електронного документообігу тощо (для перегляду презентації перейдіть за посиланням).  

 

Слухачі мали можливість пройти тестування, поставити питання, отримати відповіді та практичні поради.

 

З урахуванням встановлених карантинних обмежень внаслідок поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, заходи для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти проходили у форматі онлайн.

*****************************************************************************

Корисну інформацію за даною тематикою можна знайти  на вебсайті  Департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі «ІКТ» за посиланням.

Ознайомитись з Планом та Матеріалами роботи Школи резерву керівних кадрів закладів освіти можна у розділі “Діяльність/Кадри” за посиланням   https://osvita-omr.gov.ua/shkola-rezervu-kerivnykh-kadriv-2022/

Share this post