Класи безпеки в Одеських гімназіях №№19, 120

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

В ОДЕСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 19 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  та ОДЕСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 120 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки.

Заходи пройшли у межах реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Класи безпеки розділені на зони та обладнані інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки. Тут діти різних вікових груп зможуть в теорії і на практиці в ігровій формі навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги, а для молодших школярів створений ігровий куточок та місце психологічного розвантаження.

Створення та фунціонування у закладах освіти класів безпеки сприятиме формуванню в учнів здоров`язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту та вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

До проведення першого уроку безпеки долучилися фахівці ВЗНС по Малиновському району ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області. Учням продемонстрували пізнавальні відео,  відпрацювали алгоритм дій під час сигналу «Повітряна тривога» та порядок застосування первинних засобів пожежогасіння.

У класах безпеки і надалі для проведення тематичних занять будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, практичні психологи, учасники бойових дій, волонтери.

Клас безпеки в Одеській гімназії №19

 

Клас безпеки в Одеській гімназії №120

 

 

******************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post