“Леся Українка в історії та сьогоденні” – підсумки конкурсу

Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведений конкурс.

В Одесі підведені підсумки міського конкурсу творчих робіт учнівської молоді, присвячений 150-річчю від дня народження української письменниці, громадської діячки, однієї з центральних постатей національної культури  Лариси Петрівни Косач-Квітки “Леся Українка в історії та сьогоденні”.

Конкурс проводився з метою вшанування пам’яті Лесі Українки та сприяння розвитку творчих здібностей учнів, формуванню національної свідомості, інтересу до історії, культурних традицій українського народу.

Конкурс пройшов у два етапи з 25 лютого по 2 березня 2021 року і залучив до  участі 208 учнів закладів загальної середньої освіти. За умовами конкурс проводився за 4 номінаціями: «Відеоролик «Вітальне слово на честь Лесі Українки», «Лист улюбленому героєві творів Лесі Українки», «Науково-дослідницькі тези «Життєвий і творчий шлях Лесі Українки»,  «Есе «Леся Українка  в пам’яті Одеси». Учасники продемонстрували свої знання з біографії письменниці,   її мистецької спадщини, громадської діяльності.

Журі конкурсу визначило переможців, які будуть нагороджені  дипломом департаменту освіти та науки Одеської міської ради. Вітаємо переможців!

від 17.03.2021 № 76  “Про підсумки проведення міського конкурсу творчих робіт учнівської молоді “Леся Українка в історії та сьогоденні”, присвяченого 150-річчю від дня народження від дня народження Лариси Петрівни Косач-Квітки

Номінація «Відеоролик «Вітальне слово на честь Лесі Українки»

Одеська гімназія № 8

(Малиновський район) 

Одеський ліцей № 63

(Київський район) 

Одеська ЗОШ № 105

(Приморський район) 

Одеський НВК № 24 

(Суворовський район) 

 

 

До 150-річчя від дня народження Лесі Українки

 

Share this post