Класи безпеки в Одеських ліцеї №2 та гімназії №66

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

В ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №2 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та ОДЕСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 66 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки.

Заходи пройшли у рамках реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Класи безпеки обладнані інвентарем для домедичної допомоги, пожежної безпеки тощо. Тут діти різних вікових груп зможуть  в теорії і на практиці навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги, а для молодших школярів створений ігровий куточок.

На заході були присутні представники ДСНС та патрульної поліції. Фахівцями поліції для учнів початкових класів була проведена бесіда «Безпека дорожнього руху».

На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки підростаючого покоління — запорука успішного та безпечного майбутнього країни. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід  діяти в екстремальних умовах.

Клас безпеки в Одеському ліцеї №2

 

Клас безпеки в Одеській гімназії №66

_________________________

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати  в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post