Клас безпеки в Одеській ПШ №292. Фото

У межах Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки»

У межах реалізації Всеукраїнського проєкту «Клас безпеки», на виконання наказу Міністерства освіти та науки України №135 від 10.02.2023 «Деякі питання створення та функціонування класів безпеки у закладах освіти», 04 травня 2023 року  в ОДЕСЬКІЙ  ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ № 292 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (вул. Академіка Заболотного, 35-А) відбулось урочисте відкриття класу безпеки.

Клас безпеки оснащений усіма необхідними матеріалами, облаштований за принципом зональності, має локації. Клас дасть можливість підготувати дітей з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, правил безпечної поведінки у побуті тощо.

Під час відкриття класу з учнями закладу провели пізнавальні заняття досвідчені фахівці. З головним інспектором ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області  Оленою Єрмаковою діти закріпили знання з правил пожежної та мінної безпеки.

Шкільні офіцери поліції Олексій Сергієнко та Андрій Когут практично відпрацювали з учнями правила дорожнього руху, кожна дитина змогла побувати в ролі регулювальника.

Представники медичної служби ознайомили дітей з правилами надання першої домедичної допомоги.

Представник ювенальної поліції ознайомив учнів 4-го класу з  діяльністю підрозділів, які служать суспільству,  забезпечують охорону прав і свобод дитини, протидіють злочинам, що вчиняються за участю дитини.

Діти отримали не лише корисні знання і навички, а й позитивні емоції.

Наразі такі класи мають дуже важливе значення, адже обізнаність з безпеки підростаючого покоління – запорука успішного та безпечного майбутнього України.

 

       

_________________

Клас безпеки в Одеському ліцеї №72. Фото

Клас безпеки в Одеському ліцеї №44. Фото

Відкрито клас безпеки в Одеській ЗОШ №48

Клас безпеки в Одеському НВК № 125. Фото

Клас безпеки на базі Одеського ліцею № 73

Клас безпеки відкрито в Одеському ліцеї №92

Клас безпеки в Одеському ліцеї №40. Фото

Клас безпеки в Одеському ліцеї №12. Фото

Відкрито клас безпеки в Одеському ліцеї №28. Фото

Share this post