Класи безпеки в Одеських ліцеях №№ 86, 89

13 вересня 2023 року в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №86 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та в ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №89 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки. 

Заходи відбулися у межах реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

У кабінетах обладнані зони домедичної допомоги,  психологічного розвантаження, ігрова зона для дітей молодшого віку.

Створення та фунціонування у закладах освіти класів безпеки сприятиме формуванню в учнів здоров`язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту та вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

До роботи у класі безпеки (з можливістю дистанційного доступу до занять) будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.

У заходах взяли участь фахівці ДСНС України, які провели заняття з учнями щодо правил мінної небезпеки, правил користування первинними засобами пожежогасіння, нагадали номери телефонів, за якими необхідно телефонувати при виявленні підозрілих предметів, де слід ховатися при сигналі “Повітряна тривога”. 

Нові класи обладнані усім необхідним, щоб якісно та ефективно навчати учнів, наявна поліграфічна продукція, навчальні ігри та відеоматеріали, розроблені ДСНС України спільно з Дитячим фондом UNICEF Ukraine.

Клас безпеки в Одеському ліцеї №86

 

 

 

Клас безпеки в Одеському ліцеї №89

***********************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати  в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post