Всесвітній день людей із синдромом Дауна відзначили в закладах освіти Одеси

21 березня в закладах освіти міста Одеси відбулись заходи, присвячені Всесвітньому дню людей із синдромом Дауна

У закладах освіти міста Одеса, де навчаються діти з особливими освітніми потребами, 21 березня 2019 року відбулись різноманітні заходи до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна.

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» № 304 пройшла виставка робіт сонячних дітей  та фотовиставка «Життя наших малюків».

В Одеській загальноосвітній школі № 63 пройшли спортивно-фізкультурні змагання “Веселі cтарти”, учасниками яких були команди: Федерації спорту інвалідів в Одеській області, громадської організації «Особливі діти», громадської організації рідних дітей-інвалідів «Білий ангел», Одеської міської благодійної організації допомоги дітям з синдромом дауна «Сонячні діти», Одеської спеціалізованої школи № 75. На змаганнях була присутня голова Одеської обласної федерації спорту інвалідів з вадами розумового і фізичного розвитку Олена Марічева.

На базі Одеської спеціалізованої школі № 75 відбулось театральне дійство за участю дітей з особливими освітніми потребами «Казка про добрі справи», організоване членами Парламенту старшокласників м. Одеси.

В Одеській загальноосвітній школі № 78 в 1-В класі з інклюзивною формою навчання відбулась літературно-музична композиція «Година доброти» та в 1-11 класах пройшли виховні години «Люди, як люди», «Передай добро по колу», «Дивіться на нас, як на рівних», «Бачу, вірю, можу». 

Яскравий флешмоб, виставка творчих робіт особливих дітей, майстер-клас з виготовлення весняної пташки-мотанки для учнів класу з інклюзивною формою навчання пройшли в Одеській загальноосвітній школі № 71. Свої таланти сонячні діти проявили також в інсценуванні казки «Муха – цокотуха».

В Одеській загальноосвітній школі № 103 учні з радістю взяли участь у масштабному танцювальному флешмобі. Для учнів інклюзивних класів проведено урок-казкотерапію «Чарівний лист» та майстер-клас «Малювання на воді». Для педагогів підготовлена презентація «Сонячні діти».

Також у заходах, присвячених Всесвітньому дню людей із синдромом Дауна, взяли участь вихованці і педагоги дошкільного навчального закладу «Ясла-садок» № 112 та учні й педагоги загальноосвіньої школи №5 м. Одеси.

Учасники освітнього процесу більшості закладів освіти міста Одеса долучились до всесвітнього благодійного флешмобу «Lots of Socks», одягнувши або приколовши до одягу різнокольорові, непарні чи просто яскраві шкарпетки.

        

  

 

Share this post