Класи безпеки в Одеських ліцеях №№56, 62

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

В ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №56 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та в  ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №62 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки.

Заходи відбулися у межах реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

Приміщення, в якому знаходиться клас, облаштоване всім необхідним обладнанням та наочністю. У кабінеті обладнані зони домедичної допомоги, психологічного розвантаження та ігрова зона для дітей молодшого віку.

У рамках заходу для учнів Одеського ліцею №56 курсанти 2 курсу факультету підготовки фахівців органів досудового розслідування Одеського університету внутрішніх справ Домброван Андрій, Зіборов Іван та Єлькін Вадим провели тренінг з безпеки дорожнього руху. Шкільний офіцер поліції Черненко Сергій з колегою Надією розповіли учням про мінну безпеку. Педагог-організатор Маймескул Каріна провела заняття з протипожежної безпеки.

На відкриття класу безпеки в Одеському ліцеї №62 завітали провідні інспектори  відділу запобігання надзвичайних ситуацій по Приморському району ОМТГ Одеського  РУ ГУ ДСНС України в Одеській області капітан служби цивільного захисту Чебан Олена  та лейтенант Коданьов Ігор, заступник голови Приморської районної адміністрації Андрій Мішук, шкільний офіцер поліції, старший лейтенант поліції Бухан Владислав. Фахівці нагадали дітям про правила поведінки на дорозі та практично відпрацювали навички користування вогнегасниками.

Створення та фунціонування у закладах освіти класів безпеки сприятиме формуванню в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту та вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

Клас безпеки в Одеському ліцеї №56

 

 

Клас безпеки в Одеському ліцеї №62

 

******************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post