Конкурс соціальних роликів (мініфільмів)

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

У листопаді місяці серед учнів закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси пройде міський конкурс соціальних роликів (мініфільмів), спрямованих на популяризацію робітничих професій (далі – Конкурс)

Мета заходу: підвищення престижу робітничих професій, сприяння свідомому вибору професійного шляху підлітками, урізноманітнення методів профорієнтаційної роботи.

Відповідно до Положення, Конкурс буде проходити в 2 етапи:

  • І етап – 21-28 листопада 2022 року (заочний);
  • ІІ етап – 29 листопада 2022 року (очний).

Для участі в заочному етапі Конкурсу необхідно розмістити аматорські відеоролики на відеохостингу YouTube (https://www.youtube.com) та надати до КУ «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» заявку на участь у паперовому та електронному вигляді (за відповідною формою).

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у наказі  Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 24.10.2022 №243 “Про проведення міського конкурсу соціальних роликів (мініфільмів), спрямованих на популяризацію робітничих професій, у 2022 році”.

***************************

Конкурс проводиться на виконання розпорядження міського голови від 05.10.2022 № 432 «Про проведення міського конкурсу соціальних роликів (мініфільмів), спрямованих на популяризацію робітничих професій, у 2022 році».

Share this post