«Французська весна – 2021»

  Відкриття муралу на будівлі Одеської ЗОШ №55.

За підтримки Посольства Франції в Україні реалізований соціальний проєкт – настінний розпис (мурал) від французького художника Жюльєна Маллана. 

Художник  Жюльєн Маллан створив картину на стінці Одеської ЗОШ № 55, яка розташована за адресою Ільфа і Петрова,25, у рамках щорічного фестивалю в м. Одеса  «Французська весна – 2021».

Урочисте відкриття муралу відбулось 29 квітня 2021 року . На відкритті були присутні Почесний консул Франції в Одесі Едуард Городецький , французький художник Жюльен Маллан, президент французького культурного центру “Альянс Франсез” Галина Сулима, виконавчий директор французького культурного центру “Альянс Франсез” Ярослава Леженцева, представники департаментів освіти та науки, культури та туризму, міжнародного співробітництва та маркетингу  Одеської міської ради.

 

Учні Одеської ЗОШ № 55 подарували французькому художнику на згадку про Україну дитячий малюнок “Українка у соняшниках”

  

Історія створення муралу (фото):

 

 

******************************************************

Французький вуличний художник Жюльєн Маллан, відомий під псевдонімом Seth Globepainter, створює приголомшливі, барвисті твори мистецтва по всьому світу. На його масштабних малюнках, що вибухають барвистими квітами, найчастіше зображені діти. 

Художник народився в Парижі і працює з 90-х років. На даний момент він випустив дві книги про свої подорожі і вуличне мистецтво. Остання книга носить назву Extramuros і розповідає  про його роботи за 3 останні роки по всьому світу, коли він подорожував і творив в таких країнах, як Індія, Китай, Мексика, Індонезія і В’єтнам.

Жульєн Маллан – створює на вулицях міста райдужні малюнки, ніби намальовані олівцями. Його роботи цікаві і захопливі, вони додають глибину плоским цегляним будівлям, і нам залишається лише здогадуватися, що ж бачать діти в цих кольорових галактиках.

Відомі роботи художника в інших країнах світу:

Share this post