Конкурс вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях»: підсумки

Підведено підсумки міського конкурсу вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях»

Підведено підсумки міського конкурсу вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях». 

Міський Конкурс проведено з метою сприяння національно-патріотичному вихованню учнівської молоді, вшануванню захисників та захисниць України, увічненню пам’яті про подвиг українського народу в Другій світовій війні, популяризації пісень та творів про героїчну історію України та боротьбу її захисників за становлення державності. Захід проведено з урахуванням встановлених карантинних обмежень в умовах воєнного стану. 

Учасниками Конкурсу стали 78 конкурсантів – творчих колективів та окремих виконавців, учнів/вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Одеси, у тому числі школярів, які постійно або тимчасово проживають і навчаються за межами України. За оцінками журі звання лауреатів І ступеня отримали 33 конкурсанти, звання лауреатів ІІ ступеня36 конкурсантів та лауреатів ІІІ ступеня9 конкурсантів. 

Творчі колективи та окремі виконавці, які отримали звання лауреатів І, ІІ та ІІІ ступенів Конкурсу нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Пропонуємо для перегляду композиції лауреатів І ступеня:

Ускової Катерини, вихованки Одеського ЦДЮТ «Еврика» Зразкового художнього колективу ансамблю класичного танцю «Ноктюрн» Одеського БДЮТ
Василя Салтана, вихованця Одеського МПДЮТ Народного хореографічного ансамблю «Адель» Одеського ЦДЮТ «Промінь»
Бабаджанян Маргарити, вихованки Одеського БДЮТ «Тоніка» Фоменко Анни, Толмаченко Надії, Круглякова Владислава та вихованців Зразкового колективу сучасного танцю «Селена» Одеського ПДЮТ «Біла акація»
Верби Наталії, вихованки Одеського ЦДЮТ «Промінь» Народного колективу естрадно-спортивного танцю «Віта – Грація» Одеського МПДЮТ
Зразкової студії естрадного співу «Астра» (середня гр.)  Одеського ЦДЮТ  «Дивосвіт» Народного хореографічного ансамблю «Мозаїка» Одеського   БДЮТ «Домінанта»
Вокально-хорової студії «Перлини Одеси» Одеського МПДЮТ

Педагогічні працівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти м. Одеси здійснюють системну роботу з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, розвитку творчих здібностей вихованців, формування умінь і навичок, спрямованих на вираження патріотичних почуттів засобами вокального та хореографічного мистецтва. 

Зі списком лауреатів можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 21.11.2022 №284 «Про підсумки проведення міського конкурсу вокально-хореографічної композиції «Герої живуть у піснях».

Щиро вітаємо переможців та бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Share this post