«Кожен зможе»: веселі старти для дітей з особливими освітніми потребами

В Одесі пройшли веселі старти для дітей з особливими освітніми потребами

21 травня 2024 року напередодні Міжнародного дня захисту дітей на базі ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 3 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ юні одесити зустріли хлопців та дівчат з міст Херсона, Миколаєва та Чорноморська, які приїхали до нашої гостинної Одеси позмагатись у веселих стартах «Кожен зможе». Захід відбувся за співпраці з громадською організацією «Сонячні діти Херсонщини». 

У заході взяли участь близько 50 дітей та молодь з особливими освітніми потребами. Змагалися команди на кращий результат щодо швидкості, спритності та рівноваги в естафетах різної складності.  В залі під час заходу панувала атмосфера спортивного азарту, перемоги, дитячого сміху та радощів. Усі етапи захоплюючих змагань проходили в напруженій боротьбі. Захід не лише надав можливість дітям розважитися та отримати масу задоволення, але й став важливим кроком у підтримці дітей з особливими освітніми потребами. Діти крім змагань також підготували невелику концертну програму: читали поезію, танцювали. А після веселих стартів діток очікували смаколики та подарунки.

Спортивні естафети мали на меті підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, виховання єдності, популяризацію здорового способу життя та змістовного дозвілля.

Гості заходу також відвідали виставку робіт декоративно-прикладного мистецтва та моделювання вихованців закладів позашкільної освіти міста.

 

 

Share this post