У закладах освіти міста пройшли заходи з нагоди Дня Збройних сил України

 Традиційно у закладах освіти м. Одеси до Дня Збройних сил України проходить низка тематичних заходів

День Збройних сил України — це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці .
З нагоди відзначення 30-ї річниці Збройних  cил України в закладах освіти міста учнівська молодь вшанувала захисників-військовослужбовців на різноманітних заходах. На прикладах військової звитяги виховуються патріотичні почуття, формується активна громадянська позиція щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів у школярів.

Так, в  Одеській загальноосвітній школі №72 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області проведені Уроки мужності й звитяги за участю Сергія Скотара, головного сержанта взводу охорони батальйону оперативного командування (ОК) «Південь», фахівця військово-патріотичного сектору Одеського обласного центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді. 

 

Щиро й відверто, з великою гордістю  Сергій розповів учням про службу, про участь у бойових діях, про величезну відповідальність наших вояків перед країною. Старшокласники з захопленням слухали, співпереживали і пишалися! Їм цікаво було приміряти військову форму й відчути на собі повну амуніцію захисника! Хлопці та дівчата захоплено позували у військовому одязі та цікавилися життям захисників.

 

 

В Одеській загальноосвітній школі №48 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області на честь військових була проведена акція «Голуби миру», вікторини та конкурси «Україна звитяжна», а також, напередодні новорічних свят діти виготовили ялинкові прикраси, які були передані до військового шпиталю та до різних військових частин міста. 

 

 

Щиро  бажаємо нашим захисникам міцного козацького здоров’я, сил, витримки,  незгасимого оптимізму та сумлінного виконання своїх службових обов’язків!

 

Довідково:

6 грудня — в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято – День Збройних сил України. Встановлене воно постановою Верховної Ради України 1993 року.

Збройні Сили — це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету.

24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла постанову «Про військові формування в Україні», якою визначила: «підпорядкувати всі військові формування, дислоковані на території України, Верховній Раді України; утворити Міністерство оборони України; Урядові України приступити до створення Збройних Сил України». Фактично цією постановою було покладено початок будівництва Збройних Сил України, як важливого інституту держави і невід’ємного елемента її воєнної організації. Восени – взимку 1991 року було підготовлено важливі документи, що стали нормативно-правовою базою формування Збройних Сил України. 11 жовтня Верховна Рада України затвердила Концепцію оборони і будівництва Збройних Сил України. Концепція визначала, що Збройні Сили України складаються з трьох видів: Сухопутні війська (Війська наземної оборони), Військово-Повітряні Сили і Сили Протиповітряної оборони (Війська повітряної оборони), Військово-Морські Сили.

Share this post