Круглий стіл «Інклюзія» у Регенсбурзі

На Міжнародній конференції в Регенсбурзі представили Одесу

У перших числах грудня 2017 року одеська делегація представила місто на Міжнародному круглому столі на тему «Інклюзія» в місті-побратимі Регенсбурзі (Федеративна Республіка Німеччина).

До складу делегації увійшли представники департаменту освіти і науки Одеської міської ради Ольга Янг (логопед Одеської медико-педагогічної комісії), директор Одеської спеціальної школи № 75 Лариса Григор’єва, представник департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради Ірина Вознюк.

У роботі конференції також брали участь делегації з міст-побратимів Регенсбурга: Будавар (Угорщина), Клермон-Феррарі (Франція), Пілсен (Чехія), Бріксен (Італія).

На відкритті круглого столу з вітальними словами виступив представник міської ради Регенсбурга доктор Томас Бургер, з питань людей з обмеженими можливостями – уповноважена особа Баварського державного правління Ірмгард Бадура.

Протягом трьох днів учасники круглого столу спілкувалися з представниками громадських і державних структур інших країн, брали участь в обговоренні проблем людей з обмеженими можливостями, обмінювалися своїми ідеями та поглядами, знайомилися з історією міста-побратима. Під час круглого столу порушувалися питання безбар’єрності освіти, проживання, культурного розвитку, соціальної адаптації людей і дітей з обмеженими можливостями.

Музичний супровід круглого столу забезпечувала група «Werkstattexpress», яка складається з людей з обмеженими можливостями.

Share this post