В Одесі відбувся конкурс малюнку «Як я розумію ґендер»

Фото 

З метою сприяння реалізації державної політики із забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у місті Одесі, удосконалення організації та змісту освітнього процесу на засадах ґендерної рівності та поваги до прав і свобод осіб кожної статі, а також підвищення обізнаності дітей та учнівської молоді з питання ґендерної рівності серед учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти міста був проведений міський конкурс малюнку «Як я розумію ґендер».
У конкурсі взяли участь 72 учні закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради № 257 від 11.11.2020 “Про підсумки проведення міського конкурсу малюнку “Як я розумію ґендер” серед учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

 За результатами оцінювання журі були визначені переможці конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів, у кожній віковій категорії:


І вікова категорія – від 9 до 13 років:


1 місце: Вероніка Правосудова, вихованка КПНЗ «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика» Єлизавета Бучинська, учениця Одеської СШ № 40
2 місце: Софія Куца, вихованка КПНЗ «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика» Орина Кравчук, учениця Одеської СШ № 40
3 місце: Ксенія Осадча, вихованка КПНЗ «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Зоресвіт» Марія Галамай, учениця Одеської ЗОШ № 122 Анна Храмченко, учениця Одеської ЗОШ № 11

ІІ вікова категорія – від 14 до 17 років:


1 місце:  Дар’я Бондар, вихованка КПНЗ «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика»;
2 місце:  Ксенія Никифоренко, учениця Одеського НВК «Гімназія №7» Софія Чернявська, учениця Одеського НВК № 13
3 місце:  Юлія Мельник, вихованка КПНЗ «Одеський центр дитячої та юнацької творчості «Еврика» Валерія Грановська, учениця Одеської ЗОШ № 51

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами департаменту освіти та науки Одеської міської ради та пам’ятними подарунками.
Конкурс проведений у рамках Міської цільової програми з реалізації сімейної, ґендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 12.06.2019 № 4694-VII.

Share this post