Майстер-класи викладачів харчової академії

До заходів у рамках Місячника безпечного Інтернету долучаються і викладачі вищих навчальних закладів

До інформаційних заходів у рамках Місячника безпечного Інтернету долучаються і провідні викладачі кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Одеської національної академії харчових технологій.

Так, у Одеському навчально-виховному комплексі №13 викладач Наталя Мітрофанова провела майстер-клас «Секрети пошуку якісної інформації у мережі Internet». Учні ознайомились з особливостями безпечного користування мережею, отримали корисні поради щодо захисту особистих даних у всесвітній мережі, навчилися формувати ефективні пошукові запити та взяли участь у пошуковому квесті. У майстер-класі були задіяні 28 одинадцятикласників.

Майстер-клас «Цікава криптографія» в Одеському юридичному ліцеї не залишив нікого байдужим. Захід провели викладачі Валентина  Владімірова та Тетяна Снігур. Із ліцеїстами було обговорено коли і навіщо потрібно захищати інформацію, які методи при цьому можна використовувати. Учні мали змогу попрактикуватися на таких найбільш відомих історичних шифрах, як поворотна решітка Кардано, шифр Цезаря та інші. Наприкінці учні розгадували кросворд з криптографічними термінами.

Лекції про безпеку в мережі Інтернет було проведено викладачами Катериною Смірновою та Денисом Попковим в Одеській гімназії №1 ім. А.П. Бистріної та Одеському НВК №67. Діти дізналися про небезпеки в глобальній мережі, про небезпеку соціальних мереж, про соціальну інженерію та її види, а також про те, як протистояти загрозам і захистити себе від шахраїв. Учні активно включалися до розмови, задавали питання і брали участь в обговоренні таких складних, але важливих питань.

Share this post