Мер Одеси відкрив Палац дитячої та юнацької творчості «БІЛА АКАЦІЯ»

Одеський міський голова Геннадій Труханов відкрив у Київському районі Одеси новозбудований Комунальний заклад позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація» 

Урочиста подія – відкриття новозбудованого закладу відбулося за адресою: вул. Космонавта Комарова, 8 (біля Одеської загальноосвітньої школи № 33).

У новому Комунальному закладі позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація»  облаштовані сцена і зал для глядачів на 230 місць, обладнані навчальні кабінети з різних напрямків позашкільної освіти: 5 хореографічних залів, кабінети для занять вокальним, театральним мистецтвом і творчістю, моделюванням одягу і декоративно-ужитковим мистецтвом, обладнані студія звукозапису, науково-технічний і комп’ютерний класи.

Під час будівництва Палацу були максимально враховані потреби людей з інвалідністю та маломобільних груп, приміщення обладнане двома ліфтами.

Установа працюватиме 7 днів на тиждень, з 9:00 до 21:00.


На відкритті новозбудованого закладу були присутні: представники Одеської обласної державної адміністрації; Виконавчих органів влади Одеської міської ради; керівники та педагогічні працівники закладів освіти міста Одеси; депутати Одеської міської ради, вихованці центрів позашкільної освіти та їх батьки, мешканці мікрорайону.

Відеотрансляція

Фотоматеріали

                    

Share this post