Новий заклад позашкільної освіти відкриється в Одесі

До Дня міста в Одесі відкриється новозбудований  Комунальний заклад позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація» 

Урочиста подія – відкриття нового закладу позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація» – відбудеться 01 вересня 2021 року за адресою: вул. Космонавта Комарова, 8 (біля Одеської загальноосвітньої школи № 33).

Позашкільною освітою планується охопити близько 2500 юних одеситів за різними напрямами (хореографія, вокал та театральне мистецтво, науково-технічна творчість, інформаційні технології та комп’ютерна техніка, декоративно-ужиткове мистецтво та моделювання одягу).

 Заклад буде працювати 7 днів на тиждень – з 9.00 до 21.00.

Запрошуємо дітей та учнівську молодь віком від 3 до 22 років на навчання у гуртки та студії Комунального закладу позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація». 

Якщо ви хочете стати частиною команди закладу телефонуйте за номером +38 (095) 866 03 13.

Запрошуємо педагогічних працівників – фахівців для роботи за такими напрямками: шахи, театрально-драматичне мистецтво, легокоструювання, графіка та анімація, робототехніка, фотоаматорство, дизайн одягу, викладачі англійської, китайської, італійської мов. 


Нагадаємо, що наразі у м. Одесі функціонують 19 комунальних закладів позашкільної освіти (минулого року – 16): 3 станції юних техніків, еколого-натуралістичний центр, флотилія юних моряків, центр військово-патріотичного виховання учнівської молоді, центр хореографії, дитячий оздоровчо-спортивний комплекс, 11 центрів (палаців/ будинків) дитячої та юнацької творчості.

Позашкільну освіту у 2182 гуртках, групах та інших творчих об’єднаннях з різних напрямків на базі закладів позашкільної та загальної середньої освіти міста отримують майже 39 тис. дітей та підлітків

Share this post